Manaka Kiryuu appears in R*peLay as an unsorted character with short black hair and black eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 44031 |
|---|---|
| Name | Manaka Kiryuu |
| Other Names | 桐生愛花 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | R*peLay |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Natsumi Yanase, 柳瀬なつみ, やなせ なつみ |
| Tags | dress |
| Personality | |
| Height | 142cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 70cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manaka Kiryuu
Profile
Manaka Kiryuu is a character from R*peLay.
They have been indexed as Female Teen with Black eyes and Black hair that is To Neck length.
Profile
Aoi's younger sister. She's not good with men, and is shy, but she is a kind girl.Conscious of her small chest.
Housework as a whole is her specialty and recently she has been doing all of it.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Black | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Younger Sister of Aoi Kiryuu
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
R*peLay