Azusa Inui appears in Tsujidou-san no Jun'ai Road as one of the main characters with medium-length blonde hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 46564 |
|---|---|
| Name | Azusa Inui |
| Other Names | 乾 梓 (いぬい あずさ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tsujidou-san no Jun'ai Road |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Natsumi Takamori, 高森奈津美, たかもり なつみ |
| Tags | coat, stockings, armband |
| Personality | |
| Birthday | April 3 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 164cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 84cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Azusa Inui
Profile
Azusa Inui is a character from Tsujidou-san no Jun'ai Road.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |
SKyongmania faved Hototogisu
|
3
60
32
67
Facebook 
Tsujidou-san no Jun'ai Road
SKyongmania faved