Jennifer Lynn is an unsorted character from Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~ known for short black hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 47470 |
|---|---|
| Name | Jennifer Lynn |
| Other Names | ジェニファー・リン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Tomoe Tamiyasu, 民安ともえ, たみやす ともえ |
| Tags | bracelet, qipao, hair ornament, side ponytail, singer |
| Personality | |
| Bust | 82cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Jennifer Lynn
Profile
Jennifer Lynn is a character from Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Black hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Adaminbiri18 joined |
| JotaroKujo-jojo joined |
| Uejeueudhdudh joined |

Facebook 
Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~