Kei Toriyama is a character from Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~ featuring medium-length brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 47473 |
|---|---|
| Name | Kei Toriyama |
| Other Names | 鳥山 ケイ (とりやま けい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | ball and chain, prisoner, wavy hair, gradient hair, multicolour hair |
| Personality | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kei Toriyama
Profile
Kei Toriyama is a character from Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Zona joined |

Facebook 
Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~