Kanae Matsubara appears in Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~ as an unsorted character with medium-length red hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 47475 |
|---|---|
| Name | Kanae Matsubara |
| Other Names | 松原 佳苗 (まつばら かなえ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Harumi Asai, 浅井晴美, あさい はるみ |
| Tags | hair intakes, sweater, turtleneck, 3/4 pants |
| Personality | |
| Bust | 86cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanae Matsubara
Profile
Kanae Matsubara is a character from Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Red hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Mother of Chika Matsubara
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~