Nagiha Fukumatsu is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku featuring long purple hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 4849 |
|---|---|
| Name | Nagiha Fukumatsu |
| Other Names | 福茉 凪羽(ふくまつ なぎは) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Tags | school uniform, hair ribbon, curly hair |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nagiha Fukumatsu
Profile
Nagiha Fukumatsu is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Purple hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NihilistVerum joined |
| maeeeetty joined |

Facebook 
Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku