Tiramisu is a character from Senpai Oppai Return to the Past-pai featuring long blonde hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 49119 |
|---|---|
| Name | Tiramisu |
| Other Names | ティラミス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Senpai Oppai Return to the Past-pai |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Shiho Tachibana, 橘志穂, たちばな しほ |
| Tags | arm bands, headdress, frills, apron, fishnet, maid, wavy hair, bikini, tanned |
| Personality | |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tiramisu
Profile
Tiramisu is a character from Senpai Oppai Return to the Past-pai.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Inuki24 joined |
| ppc69 joined |

Facebook 
Senpai Oppai Return to the Past-pai