One of the notable characters from Senpai Oppai Return to the Past-pai, Miku Kojima is recognized for long brown hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 49120 |
|---|---|
| Name | Miku Kojima |
| Other Names | 児島 美紅 (こじま みく) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Senpai Oppai Return to the Past-pai |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sayuna Harumura, 春村さゆな, はるむら さゆな |
| Tags | stockings, tie, school uniform, rubber band, flower, curly hair, side ponytail, bikini, tanned |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Bust | 105cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miku Kojima
Profile
Miku Kojima is a character from Senpai Oppai Return to the Past-pai.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Brown hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| kucai joined |
| Niwatori joined |
| H0neymoon joined |

Facebook 
Senpai Oppai Return to the Past-pai