Chry Santhemum appears in Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku- as one of the main characters with very long orange hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 50386 |
|---|---|
| Name | Chry Santhemum |
| Other Names | クリュー・サンテムム |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | ponytail, dress, hairclip |
| Personality | |
| Bust | 83cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 85cm |
| Birthday | January 2 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 164cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chry Santhemum
Profile
Chry Santhemum is a character from Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku-.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Orange hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Recksley faved Kimi ni Todoke 3rd Season
|
Recksley rated Mysterious Girlfriend X ★★★★★
|

Facebook 
Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku-
Recksley faved
Recksley rated