Ai Ogata is a character from Pure Mail featuring short blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 5066 |
|---|---|
| Name | Ai Ogata |
| Other Names | 緒方 藍(おがた あい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Pure Mail |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Eri Saita, 祭田絵理, さいた えり |
| Tags | school uniform, bow, sneakers |
| Personality | |
| Birthday | June 3 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Star Sign | Gemini |
| Blood Type | B |
| Height | 150cm |
| Weight | 41kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ai Ogata
Profile
Ai Ogata is a character from Pure Mail.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Ears length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Ears | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Jacs45 joined |
1 
Facebook 
Pure Mail