Mariel Notosu appears in Mamonokko Fantasy as an unsorted character with very long brown hair, brown eyes, and horns ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 50861 |
|---|---|
| Name | Mariel Notosu |
| Other Names | マリエル・ノートス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mamonokko Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Tags | bow, horns, tail, dress, opera gloves, collar, bell |
| Personality | |
| Bust | 101cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mariel Notosu
Profile
Mariel Notosu is a character from Mamonokko Fantasy.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Horns |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Mamonokko Fantasy