One of the notable characters from Ryoubo Sayuri, Sayuri is recognized for very long black hair and red eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 50943 |
|---|---|
| Name | Sayuri |
| Other Names | さゆり |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ryoubo Sayuri |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | sweater, bow, skirt, tights, shirt |
| Personality | |
| Age | 38 |
| Height | 154cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sayuri
Profile
Sayuri is a character from Ryoubo Sayuri.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Animekid78 joined |

Facebook 
Ryoubo Sayuri