|
☰ Links
|
|
| ID | 50953 |
|---|---|
| Name | Kotomi Yuuki |
| Other Names | 結城 琴美 (ゆうき ことみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Shinyuu no Kyonyuu Mama Nakadashi Seikatsu |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | necklace, shirt, skirt, slippers, stockings |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kotomi Yuuki
Profile
Anime girl Kotomi Yuuki is a character from Shinyuu no Kyonyuu Mama Nakadashi Seikatsu.
They have been indexed as Female Adult with Gray eyes and Blue hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Gray | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
artmaster rated Enjoy Summer Maximum ★★★★★
|

Facebook 
Shinyuu no Kyonyuu Mama Nakadashi Seikatsu
artmaster rated