Manami Naruse is a character from Anoko wa Ore kara Hanarenai featuring very long blonde hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 51070 |
|---|---|
| Name | Manami Naruse |
| Other Names | 成瀬 茉菜美 (なるせ まなみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Anoko wa Ore kara Hanarenai |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | hairclip, hair ornament, school uniform, stockings |
| Personality | |
| Birthday | January 10 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Bust | 92cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 90cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manami Naruse
Profile
Manami Naruse is a character from Anoko wa Ore kara Hanarenai.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| thesemih joined |

Facebook 
Anoko wa Ore kara Hanarenai