Tomoka Nakazawa appears in Virgin Gal? as an unsorted character with long blonde hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 51611 |
|---|---|
| Name | Tomoka Nakazawa |
| Other Names | 中澤 智花 (なかざわ ともか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Virgin Gal? |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | fur, stockings, wavy hair, side ponytail, bow, school crest, plaid, school uniform, pom-pon |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tomoka Nakazawa
Profile
Tomoka Nakazawa is a character from Virgin Gal?.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania rated One Piece (Series) ★★★★
|

Facebook 
Virgin Gal?
SKyongmania rated