Saki Amaya is an unsorted character from Virgin Gal? known for long red hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 51612 |
|---|---|
| Name | Saki Amaya |
| Other Names | 天谷 紗季 (あまや さき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Virgin Gal? |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | animal hat, shorts, tanned, school uniform, belt, tail, necklace, curly hair, plaid |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saki Amaya
Profile
Saki Amaya is a character from Virgin Gal?.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Red hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| theqngnsng joined |

Facebook 
Virgin Gal?