|
☰ Links
|
|
| ID | 5191 |
|---|---|
| Name | Riako Mihara |
| Other Names | 美原 理亜子(みはら りあこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | XX na Kanojo no Tsukurikata |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | school uniform, shorts, ahoge, hairbow, plaid |
| Personality | |
| Birthday | December 24 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 164cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riako Mihara
Profile
Anime girl Riako Mihara is a character from XX na Kanojo no Tsukurikata.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Pink hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated The Testament of Sister New Devil BURST ★★
|


Facebook 
XX na Kanojo no Tsukurikata
SilverWolfKing rated