Anime girl Nayu Kisaragi is a teen with to neck length orange hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 54728 |
|---|---|
| Name | Nayu Kisaragi |
| Other Names | ナユ (如月 那由) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Nirvana at the End of the Summer |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | amnesiac, school uniform, twintails, bow, hair ribbons |
| Personality | |
| Birthday | March 6 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 146cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 76cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nayu Kisaragi
Profile
Anime girl Nayu Kisaragi is a character from Nirvana at the End of the Summer.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Orange hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Nirvana at the End of the Summer