One of the notable characters from Nirvana at the End of the Summer, Leia Kujouin is recognized for very long blonde hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 54729 |
|---|---|
| Name | Leia Kujouin |
| Other Names | レイア (九条院 玲亜) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Nirvana at the End of the Summer |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | amnesiac, school uniform, twintails, bow, hair ribbons, hair intakes, stockings |
| Personality | |
| Birthday | May 23 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 158cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 91cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Leia Kujouin
Profile
Leia Kujouin is a character from Nirvana at the End of the Summer.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Feano255 joined |
| Sdsz joined |
| Animekid78 joined |

Facebook 
Nirvana at the End of the Summer