Kaya Fruhling is a character from Raggio Di Sole Nostalgico featuring long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 54736 |
|---|---|
| Name | Kaya Fruhling |
| Other Names | カヤ=フリューリング |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Raggio Di Sole Nostalgico |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hatsumi Takada, 高田初美, たかだ はつみ |
| Tags | mechsuit, tights, hair ribbon, tie, school uniform |
| Personality | |
| Height | 171cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Birthday | October 30 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Blood Type | O |
| Nationality | German |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaya Fruhling
Profile
Kaya Fruhling is a character from Raggio Di Sole Nostalgico.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| avroravo joined |

Facebook 
Raggio Di Sole Nostalgico