Ranko Kominezaki is a character from More! Chubbytopia featuring medium-length orange hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56005 |
|---|---|
| Name | Ranko Kominezaki |
| Other Names | 小嶺崎 蘭子 (こみねざき らんこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | More! Chubbytopia |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minami Imaya, 今谷皆美, いまや みなみ |
| Tags | twintails, heavyset, bow, hair bobble, ahoge, school uniform, maid, pjs |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Weight | 82kg |
| Bust | 85cm |
| Waist | 81cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ranko Kominezaki
Profile
Ranko Kominezaki is a character from More! Chubbytopia.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Orange hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
15
Facebook 
More! Chubbytopia