|
☰ Links
|
|
| ID | 56266 |
|---|---|
| Name | Elsa Craven |
| Other Names | エルザ・クレイブン |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | suit, tie, bun |
| Personality | |
| Birthday | September 3 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 156cm |
| Bust | 77cm |
| Cup Size | A |
| Waist | 56cm |
| Hips | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Elsa Craven
Profile
Anime girl Elsa Craven is a character from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Blue hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Bodyguard of Rio Viola
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~