Kayoko Tsukada is a character from NTR Kanojo wa Ijimerarekko featuring very long brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 59455 |
|---|---|
| Name | Kayoko Tsukada |
| Other Names | 塚田 佳代子 (つかだ かよこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | NTR Kanojo wa Ijimerarekko |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sakiko Fukata, 深田紗記子, ふかた さきこ |
| Tags | 3/4 pants |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Weight | 58kg |
| Bust | 98cm |
| Waist | 68cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kayoko Tsukada
Profile
Kayoko Tsukada is a character from NTR Kanojo wa Ijimerarekko.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Pidor joined |
1
1
Facebook 
NTR Kanojo wa Ijimerarekko