|
☰ Links
|
|
| ID | 59662 |
|---|---|
| Name | Riana Saeki |
| Other Names | 佐伯 里亜奈 (さえき りあな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | frills, tights, corset |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 91cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 61cm |
| Hips | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riana Saeki
Profile
Anime girl Riana Saeki is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
32
17
Facebook 
Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~