Kaede Nogata is an unsorted character from Ingyaku no Gakuen Waida ni Habikoru Fukushuu no Wana known for short pink hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 63378 |
|---|---|
| Name | Kaede Nogata |
| Other Names | 野方 楓 (のがた かえで) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ingyaku no Gakuen Waida ni Habikoru Fukushuu no Wana |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Midori Maki, 真木碧, まき みどり |
| Tags | glasses, bow, tights, pumps |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 95cm |
| Role | Homeroom teacher |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaede Nogata
Profile
Kaede Nogata is a character from Ingyaku no Gakuen Waida ni Habikoru Fukushuu no Wana.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Pink hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Ingyaku no Gakuen Waida ni Habikoru Fukushuu no Wana