Hotori Nojima is a character from Precious Last Summer Party featuring hair up / indeterminate pink hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 648 |
|---|---|
| Name | Hotori Nojima |
| Other Names | 野島 ほとり(のじま ほとり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Precious Last Summer Party |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Michiru Yuimoto, 結下みちる, ゆいもと みちる |
| Tags | bun, hairclip, stockings |
| Personality | |
| Bust | 78cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hotori Nojima
Profile
Hotori Nojima is a character from Precious Last Summer Party.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Pink hair that is Hair Up / Indeterminate length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | Hair Up / Indeterminate | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Precious Last Summer Party