One of the notable characters from Precious Last Summer Party, Madoka Kobayakawa is recognized for very long purple hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 649 |
|---|---|
| Name | Madoka Kobayakawa |
| Other Names | 小早川 円(こばやかわ まどか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Precious Last Summer Party |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Natsumi Yanase, 柳瀬なつみ, やなせ なつみ |
| Tags | hair intakes, school uniform |
| Personality | |
| Role | Student council president |
| Height | 165cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Madoka Kobayakawa
Profile
Madoka Kobayakawa is a character from Precious Last Summer Party.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Purple hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Precious Last Summer Party