One of the notable characters from Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~, Marina is recognized for long brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 67274 |
|---|---|
| Name | Marina |
| Other Names | マリーナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miyu Inoue, 井上みゆ, いのうえ みゆ |
| Tags | dress, shorts, side ponytail, hair ribbon |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Marina
Profile
Marina is a character from Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Brown hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Leon_EX_1 joined |

Facebook 
Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~