Stella appears in Futago Hinyuu x 3 as an unsorted character with very long blue / green hair and purple eyes.
โฐ Links
![]()
|
|
| ID | 6833 |
|---|---|
| Name | Stella |
| Other Names | ในใใฉ, Sutera |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Futago Hinyuu x 3 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | tiara, cape, dress, gloves |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Stella
Profile
Stella is a character from Futago Hinyuu x 3.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Blue / Green hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blue / Green | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Futago Hinyuu x 3