Kushina Otonashi appears in Love Sweets as one of the main characters with long black hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 69284 |
|---|---|
| Name | Kushina Otonashi |
| Other Names | 音無 櫛無 (おとなし くしな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Love Sweets |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miyu Kashiwagi, 柏木美優, かしわぎ みゆう |
| Tags | school uniform, stockings, twintails, hair ribbons |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kushina Otonashi
Profile
Kushina Otonashi is a character from Love Sweets.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ratwithaface joined |

Facebook 
Love Sweets