|
☰ Links
|
|
| ID | 69515 |
|---|---|
| Name | Rika Ichinose |
| Other Names | 市ノ瀬 莉佳 (いちのせ りか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Beyond the sky, into the firmament. |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Madoka Yonezawa, 米澤円, よねざわ まどか |
| Tags | knee highs, school uniform, ahoge, hinnyuu, hairclip |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 81cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rika Ichinose
Profile
Anime girl Rika Ichinose is a character from Beyond the sky, into the firmament..
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dazai joined |

Facebook 
Beyond the sky, into the firmament.
Four Rhythm Across the Blue