Mio Nonohara is a character from Koinaka -Koinaka de Hatsukoi x Nakadashi S*xual Life- featuring very long brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 69518 |
|---|---|
| Name | Mio Nonohara |
| Other Names | 野々原 みお (ののはら みお) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Koinaka -Koinaka de Hatsukoi x Nakadashi S*xual Life- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | shrine maiden, twintails, hair ribbons, ahoge, flower |
| Personality | |
| Bust | 85cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 83cm |
| Role | Osananajimi |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mio Nonohara
Profile
Mio Nonohara is a character from Koinaka -Koinaka de Hatsukoi x Nakadashi S*xual Life-.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania rated One Piece (Series) ★★★★
|

Facebook 
Koinaka -Koinaka de Hatsukoi x Nakadashi S*xual Life-
SKyongmania rated