|
☰ Links
|
|
| ID | 70591 |
|---|---|
| Name | Ranju |
| Other Names | 藍綬 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Moero Chronicle |
| Media Type | video game |
| Voiced By | Kanako Sakai, 酒井香奈子, さかい かなこ |
| Tags | bunny ears, snowflake, kimono, ice control |
| Personality | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ranju
Profile
Anime girl Ranju is a character from Moero Chronicle.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Bonkers faved Delicious in Dungeon (Anime)
|
| Bonkers joined |

Facebook 
Moero Chronicle
Bonkers faved