Anime girl Siren is a teen with to neck length black hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 70604 |
|---|---|
| Name | Siren |
| Other Names | セイレーン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Moero Chronicle |
| Media Type | video game |
| Voiced By | |
| Tags | singer, wings, thigh-high boots, gloves, star, microphone, symbol in eyes |
| Personality | |
| Bust | 74cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Siren
Profile
Anime girl Siren is a character from Moero Chronicle.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Black hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Kevin777 joined |

Facebook 
Moero Chronicle