Rachel Halfling is a character from 3Ping Lovers! featuring very long white hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70686 |
|---|---|
| Name | Rachel Halfling |
| Other Names | レイチェル・ハーフリング (Reicheru Hafuringu) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 3Ping Lovers! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kaori Nonaka, 野中カオリ, のなか かおり |
| Tags | stockings, staff, witch, hat, dress, cape, garter belt, gloves |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rachel Halfling
Profile
Rachel Halfling is a character from 3Ping Lovers!.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ShanLing joined |
50
21
Facebook 
3Ping Lovers!