Anime girl Azukiarai is a child with to neck length purple hair and purple eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 70959 |
|---|---|
| Name | Azukiarai |
| Other Names | 小豆洗い |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Moero Chronicle |
| Media Type | video game |
| Voiced By | |
| Tags | shorts, hairband, gradient hair |
| Personality | |
| Bust | 65cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 68cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Azukiarai
Profile
Anime girl Azukiarai is a character from Moero Chronicle.
They have been indexed as Female Child with Purple eyes and Purple hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Kevin777 joined |

Facebook 
Moero Chronicle