Midori Kusuki is an unsorted character from Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~ known for short blue hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71039 |
|---|---|
| Name | Midori Kusuki |
| Other Names | 久須木 みどり (くすき みどり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minami Natsume, なつめ美南海, なつめ みなみ |
| Tags | school uniform, knee highs, hairclip |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Midori Kusuki
Profile
Midori Kusuki is a character from Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Blue hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~