Natsu Aota is an unsorted character from Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~ known for very long pink hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71385 |
|---|---|
| Name | Natsu Aota |
| Other Names | 青田 夏 (あおた なつ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Tags | tie, stockings, school uniform |
| Personality | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsu Aota
Profile
Natsu Aota is a character from Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Pink hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
17
2
Facebook 
Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~