Anime girl Mashiro Inami is a teen with to chest length brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71388 |
|---|---|
| Name | Mashiro Inami |
| Other Names | 伊波 ましろ (いなみ ましろ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | ahoge, tie, stockings, school uniform |
| Personality | |
| Bust | 100cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mashiro Inami
Profile
Anime girl Mashiro Inami is a character from Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Brown hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
17
2
Facebook 
Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~