Anime girl Sango Konohana is a teen with hip / past hip length black hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71393 |
|---|---|
| Name | Sango Konohana |
| Other Names | 木ノ花 珊瑚 (このはな さんご) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nao Yukura, 由倉奈於, ゆくら なお |
| Tags | tie, stockings, school uniform |
| Personality | |
| Bust | 81cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sango Konohana
Profile
Anime girl Sango Konohana is a character from Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| rocketadmin24 joined |
50 
Facebook 
Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~