Lardis is an unsorted character from Abuse Counterattack 5 known for very long purple hair, purple eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71442 |
|---|---|
| Name | Lardis |
| Other Names | ラーディス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Abuse Counterattack 5 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Tags | pointy ears, twin, earring |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 86cm |
| Race | Dark Elf |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lardis
Profile
Lardis is a character from Abuse Counterattack 5.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Purple hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Animekid78 joined |

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Abuse Counterattack 5