Rei Asana appears in 13-nin no Uruwashiki Kedamono as an unsorted character with medium-length gray hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71509 |
|---|---|
| Name | Rei Asana |
| Other Names | 朝那 玲 (あさな れい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 13-nin no Uruwashiki Kedamono |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | twintails, hair ribbons, knee highs |
| Personality | |
| Height | 142cm |
| Weight | 38kg |
| Bust | 76cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 77cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rei Asana
Profile
Rei Asana is a character from 13-nin no Uruwashiki Kedamono.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Gray hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| yamec63174 joined |
| jimwilliams69 joined |
| Kodah joined |

Facebook 
13-nin no Uruwashiki Kedamono