Fumika Inui is a character from The Scales of Semiramis featuring very long gray hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71652 |
|---|---|
| Name | Fumika Inui |
| Other Names | 乾 芙美香 (いぬい ふみか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | The Scales of Semiramis |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hitomi Takeuchi, 竹内仁美, たけうち ひとみ |
| Tags | school uniform, tights, twintails, hair ribbons |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | November 23 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fumika Inui
Profile
Fumika Inui is a character from The Scales of Semiramis.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Gray hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| thesemih joined |

Facebook 
The Scales of Semiramis