Youko Kasai is an unsorted character from The Scales of Semiramis known for very long black hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71659 |
|---|---|
| Name | Youko Kasai |
| Other Names | 笠井 陽子 (かさい ようこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | The Scales of Semiramis |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rika Fujino, 藤乃理香, ふじの りか |
| Tags | school uniform, knee highs, hairclip |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
| Birthday | January 23 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Youko Kasai
Profile
Youko Kasai is a character from The Scales of Semiramis.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Black hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
The Scales of Semiramis