Karin Obara is one of the main characters from Hare Nochi Kitto Nanohana Biyori known for short brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71725 |
|---|---|
| Name | Karin Obara |
| Other Names | 小原 花梨 (おばら かりん) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hare Nochi Kitto Nanohana Biyori |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | school uniform, knee highs |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
| Birthday | May 17 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karin Obara
Profile
Karin Obara is a character from Hare Nochi Kitto Nanohana Biyori.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| avroravo joined |

Facebook 
Hare Nochi Kitto Nanohana Biyori