Airy Light is an unsorted character from Sekai wo Sukuu Dake no Kantan na Oshigoto known for very long brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71766 |
|---|---|
| Name | Airy Light |
| Other Names | エアリー=ライト (Eari Raito) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sekai wo Sukuu Dake no Kantan na Oshigoto |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | ponytail, hair ribbon |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Airy Light
Profile
Airy Light is a character from Sekai wo Sukuu Dake no Kantan na Oshigoto.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| TGaf joined |
| sunflowerseeds joined |
| Chazerfilp joined |

Facebook 
Sekai wo Sukuu Dake no Kantan na Oshigoto