One of the notable characters from Future Girlfriend, Koyuki Kakiya is recognized for very long pink hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72039 |
|---|---|
| Name | Koyuki Kakiya |
| Other Names | 垣屋 小雪, かきや こゆき |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Future Girlfriend |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koyuki Kakiya
Profile
Koyuki Kakiya is a character from Future Girlfriend.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Pink hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NovaStar joined |
1
15 
Facebook 
Future Girlfriend