Yuzu Yaehara is a character from Natsuiro Recipe featuring very long black hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72186 |
|---|---|
| Name | Yuzu Yaehara |
| Other Names | 八重原 柚 (やえはら ゆず) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Natsuiro Recipe |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzu Yaehara
Profile
Yuzu Yaehara is a character from Natsuiro Recipe.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Black hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ouriah joined |

Facebook 
Natsuiro Recipe