Yue Touji is a supporting character from Hana no No ni Saku Utakata no known for very long black hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72226 |
|---|---|
| Name | Yue Touji |
| Other Names | 杜氏 優枝 (とうじ ゆえ) |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Hana no No ni Saku Utakata no |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | kimono |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yue Touji
Profile
Yue Touji is a character from Hana no No ni Saku Utakata no.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hana no No ni Saku Utakata no