Saku Tamamo is one of the main characters from Zettai Seifuku ☆ Gakuen Kessha Panyanyanda!! known for very long gray hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72240 |
|---|---|
| Name | Saku Tamamo |
| Other Names | 玉藻 朔 (たまも さく) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Zettai Seifuku ☆ Gakuen Kessha Panyanyanda!! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukina Fujimori, 藤森ゆき奈, ふじもり ゆきな |
| Tags | fang, flower, tail, fox ears, shapeshifter, gothic lolita, twintails |
| Personality | |
| Height | 138cm |
| Bust | 66cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 67cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saku Tamamo
Profile
Saku Tamamo is a character from Zettai Seifuku ☆ Gakuen Kessha Panyanyanda!!.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Gray hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No | (Yes) |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jabiluru joined |

Facebook 
Zettai Seifuku ☆ Gakuen Kessha Panyanyanda!!